Коржова Кристина Павлівна

Терапевт, ортопед, дитячий прийом
  • 30 років досвіду
  • 5 відгуків

Терапевт, ортопед, дитячий прийом

  • 30 років досвіду
  • 5 відгуків
Освіта
  • В 1996 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця
  • В 1997 році закінчила інтернатуру
  • Медичний директор мережі Astra Dent. Лікар першої категорії. Головний лікар Astra Dent Вишгородська
Курси:
  • “Анатомічна ендодонтія – новітня концепція компанії Ультрадент” – ООК “Ультрадент”, 2001 р.
  • “Ендодонтичне відбілювання” – ООК “Ультрадент”, 2002р.
  • “Протезування та оклюзія” – FDI Всесвітньої стоматологічної федерації, 2005 р.
  • “Естетична реставрація зубів” – World Dental Federation FDI, 2006
  • “Дитина на прийомі – шляхи успішної взаємодії” – “Лірамед”, 2006
  • “Стоматологія дитячого віку” – World Dental Federation FDI, 2008
  • “Сучасні методи лікування карієсу та його ускладнень у дітей” – СНЦ “Фенестра”, 2010
  • 10-а Міжнародна стоматологічна конференція “Дні високої стоматології”, Іспанія, 2012
  • “Інноваційні методики та технології, що застосовуються у щоденній стоматологічній практиці”, СНКЦ “Стаміл”, ІС НМАПО ім. П.Л. Шупика, 2012

Відгуки про роботу

усі
Вікторія

5

Сайт

01 Вересня 2022

Відгук пацієнта підтверджено

Коли мова йде про здоровʼя дитини, то дуже прискіпливо обираєш клініку і лікаря. Сину майже 4 роки, йшли лікувати 4, а виявилось по факту 8 зубів. Кристина Павліна найкращий дитячий лікар якого я бачила - і мені було спокійно і сину. Працює впевнено і швидко, має великий досвід і по відгуках великої кількості знайомих -діти в захваті в лікаря. Лікували в медичному сні: анастезіолог надав повну і вичепну інформацію про процедуру. Сподіваюся, що до зміни зубів стоматолога будемо бачити лише на профілактичних оглядах. Дякую команді за лікування!

Дьоміна Світлана

5

Сайт

25 Лютого 2020

Відгук пацієнта підтверджено

Кращого дитячого стоматолога ніж Христина Павлівна ми не зустрічали! Ми потрапили до неї випадково, коли доньці було 3 роки. І сталося кохання)) З тих пір (а нас де більше 6), кожні півроку похід до К.П. у клініку для доньки - це свято. Хоча були й важкі маніпуляції: пульпіт, лазер тощо. Велике спасибі за терпіння, трепетне ставлення та любов до дітей!

Ольга

5

Сайт

25 Березня 2019

Відгук пацієнта підтверджено

Хочу висловити подяку адміністрації стоматології AstraDent за чудово налагоджену роботу в клініці. Якість лікування на вищому рівні. Від щирого серця хочу подякувати доктору Коржову Христину Павлівну за високопрофесійну роботу, уважне ставлення до пацієнтів та якість послуг, що надаються! Бажаю клініці процвітання та добрих клієнтів. Велике дякую!!!

Інші фахівці

Записатися на безкоштовну консультацію

  • Працюємо з 9 по 21
  • Без вихідних
  • Завжди зі світлом

Підписка на новини Astra Dent