З чим допоможе фахівець
Відгуки про роботу
5
Сайт
01 Червня 2025
Відгук пацієнта підтверджено
Хочу висловити свою вдячність лікарю, Михайло Віталійович детально проконсультував, чітко розповів про всі нюанси і запропонував декілька варіантів вирішення проблеми, дякую за високий професіоналізм та прекрасне відношення до пацієнтів. Дуже сподобалось, що прийом пройшов на позитиві та я отримала всю потрібну інформацію зрозумілою мовою) Щиро дякую за приємне спілкування, адже на всіх етапах обстеження, спілкування було комфортне, з жартами та від лікаря я вийшла з хорошим настроєм і посмішкою, як на мене це дуже важливо, коли з лікарем комфортно спілкуватись і є відчуття дружньої розмови і нема відчуття, що я просто черговий пацієнт, дуже приємно вразило. Чекаю наступного візиту)
Інші фахівці
Записатися на безкоштовну консультацію
-
Працюємо з 9 по 21
-
Без вихідних
-
Завжди зі світлом
